Hakkımızda

ticaretpaketi™, ürünlerinizi internet üzerinde şirketiniz veya kendi adınıza ve size özel alan adınız ile yayınlayıp, ürün satışlarınızda size maksimum fayda sağlayacak, firmanızın kimliğini ve prestijini en iyi şekilde yansıtan, bir ticaret sitesinde olması gerekli tüm özellikleri fazlasıyla bünyesinde barındıran profesyönel bir elektronik ticaret sitesi yazılımıdır.

ticaretpaketi™ 'ni hazırlarken, profesyonel ve hatasız yazılımın yanı sıra işlevsel ve görsel olarak prestijinizi arttıracak görünümde olmasına dikkat ettik. Bir anlamda sadece iyi bir hazır ticaret paketi sitesi yazılımı ya da görsel bir tasarım değil sizin için her ikisini de tek bir uygulamada birleştirerek site ziyaretçilerinin firmanız hakkınızdaki ilk izlenimlerinin olumlu düşünceler oluşturmasında büyük bir rol oynayan web sitenizin etkileyici bir görünümde olmasını sağladık.

Unutmayın sizden önce, sitenizi gören kişi sitenizin içerik ve görselliğine göre firmanız hakkında olumlu yada olumsuz olarak bir karar verecektir.

Hazırlamış olduğumuz ticaret sitesi paketinde ilk önce kullanılabilirliği göz önünde bulundurup site sahiplerinin sitedeki tüm modüllerin yerlerini değiştirebilmesi sınırsız marka, kategori, alt kategori, ürün grubu ve ürün girilmesini, kargo tanımlamaları, reklam yönetimi ile müşterinin dikkatini çekicek kullanımı kolay bir site hazırladık.